Úvodná stránka > Magnetické Push Kolíky 10 Farieb Voliteľné Dia. 12,7 mm Silným Lákadlom Neodýmu, Permanentné Magnety tabuli Magnet 30pcs

Magnetické Push Kolíky 10 Farieb Voliteľné Dia. 12,7 mm Silným Lákadlom Neodýmu, Permanentné Magnety tabuli Magnet 30pcs

€7.82

  • Príležitosti: Učebne/office/chladničku/tabuľa
  • Množstvo: 30pcs
  • farba: 10 Farebných možností
  • Použitie: Domov urob si sám
  • Materiál: Železo-niklové Zliatiny
  • Materiály: Plastové a NdFeB magnetmi
  • Rozmery: Priemer 12.7x20mm
  • Číslo Modelu: HMME
  • Druh: Iné

Hurikán Magnety&Materiálov Strojárstvo

[NDFEB SMCO ALNICO FERITOV MOLYBDYMUM SPUTTERING CIEĽOV]

Rozmery: Priemer 12.7x20mm Tolerancia: +/-0.1 mm x ±0,1 mm Materiál: NdFeB magnetmi a Plastové Pokovovanie/Povlaku: NiCuNi na magnet Magnetization Smer: Ťažnej sily na jednu tvár Značky: HMME Vrátane: 30pieces Aplikácie: Kancelárie, Reklama, Doma, v Škole, Výuke, Hračky

1. Zabezpečujeme dopravu zdarma pre väčšinu produktov. Niektoré sú s ekonomiky dopravy a niektoré sú s expresná doprava.

2. Len nadväznosť doporučene budeme používať pre objednávky. Sledovacie číslo bude aktualizované v objednávke, alebo v poradí správu po odoslaní vyrobené. Môžete vidieť informácie o sledovaní po niekoľko dní po sledovacie číslo príspevok. Neváhajte a kontaktujte naše obchodné osobe pomoc, ak nie ste schopní sledovať váš balík.

3. Pre hospodárstvo, doprava, tam sú veľa možností, vrátane www.c-partner.sk Štandardná Doprava, ePacket, Singapur Post, Kórea Post, POS Malajzia, Špeciálnu Linku Yanwen, POST NL, Turecko, Pošta, atď. Väčšina balíky môžu byť dodané v 10-35 dní, ale pre niektoré krajiny, ekonomika dopravy môže trvať až 60 dní (Brazília môže trvať 90 dní). Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak môžeme byť akúkoľvek pomoc.

4. Pre expresná doprava, FedEx IE&IP, UPS Saver&Urýchlené, DHL, DPEX sa väčšinou používajú. www.c-partner.sk Premium Doprava, EMS, Yodel, SF Express sú tiež k dispozícii. Expresná doprava zvyčajne trvá 4-12 dní na dodanie. Pre magnety, to môže trvať 1-2 viac dní.

5. Ako magnety, ktoré nie sú šetrné k leteckú prepravu, ktoré by mohli byť odopreté od letiska bezpečnostná kontrola. Aby sa zabránilo nehodám a oneskorenia, môžeme zvoliť aj iný spôsob dopravy, s tým, čo ste uviedli v objednávke. A my záručný, že nové lodné používame, sa už pomalšie, než to, čo ste si vybrali.

1. Prosím, zanechajte nám 5-hviezdičkový DSR hodnotenia ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami.

2. Ak tam je nejaký problém s logistikou, alebo produkty, uistite sa, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívne ohlasy, alebo zvýšiť sporu. Máme kompletné popredajný servis systém na svoje služby po celý čas. Komunikácia s nami je vždy najlepší a najrýchlejší spôsob, ako vyriešiť problém.

3. Tam sú vždy spôsob, ako vyriešiť problém tým, komunikáciu a vzájomné porozumenie. Môžete nás kontaktovať na jeden z nižšie uvedených spôsobov:

A. Prostredníctvom www.c-partner.sk Správu alebo Objednávku Správy

B. Cez Obchodný Manažér

C. Cez e-Maily alebo iné kontakty

Štítky: magnetické dosky pero black, pripináčiky tabuli, veľké magnetické dosky, ikea tabuli, cnblue hoodie, steny tabuli, magnet pin, stolový magnetické dosky, b q tabuli, hrad vinyl.

Súvisiace produkty: