Úvodná stránka > 1PC Textílie Hip Odolnosť Kapely Slučky Široký Korisť Zadok Ženy Cvičenie Cvičenie Jogy Korisť Nastaviteľné Pre Kruhu Drepy Školenia

1PC Textílie Hip Odolnosť Kapely Slučky Široký Korisť Zadok Ženy Cvičenie Cvičenie Jogy Korisť Nastaviteľné Pre Kruhu Drepy Školenia

€3.20

  • Číslo Modelu: /

1PC Textílie Hip Odolnosť Kapely Slučky Široký Korisť Zadok Ženy Cvičenie Cvičenie Jogy Korisť Nastaviteľné Pre Kruhu Drepy Školenia

Funkcia:

1.NON-SLIP VNÚTORNEJ štruktúry: Vhodné pre Mužov a Ženy. Boky Odolnosť kapely nebude posuňte nahor alebo nadol a nebude roll up počas tréningu . Tiež, ich mäkkej tkaniny nebudú škodiť cvičenie oblečenie (legíny) akýmkoľvek spôsobom pri ich použití. S 3 rôznych úrovniach odporu sú ideálne pre začiatočníkov alebo pokročilých používateľov.

2.KORISŤ TVAROVANIE A TÓNOVANIE: Našu odolnosť kapely sú ideálne pre formovanie a tonizáciu vašej glutes. Odpor poskytujú pri výkone vám, že hlavou otočením korisť ste vždy chceli. Môžu byť tiež použité na tvar a tón vašich bokov, stehien, hamstrings a tak ďalej

3. SPÁLIŤ VIAC TUKU: Našu odolnosť kapely sú ideálne pre pomôže vám schudnúť. Pretože pridaný odolnosť budú poskytovať, čo spôsobuje vaše svaly pracovať ťažšie a spáliť viac kalórií, než kedykoľvek predtým.

4.VEĽKÉ OKÁ prepravný VAK: Našu Odolnosť kapely nastaviť prichádza s veľkým oka prepravný vak. Naša taška je voľné prúdenie vzduchu dizajn bude mať váš pásma suché a bez akýchkoľvek páchnuce potu zápach. To ešte má priestor na prepravu vášho auta, kľúče, mobilný telefón, ušné a iné telocvični essentials s vami po všetky časy.

Kapela Špecifikácie:

1.Malé 13" x 3.25" Svetlo Odolnosť

2.Stredné 15" x 3.25" Stredná Odolnosť

3.Veľké 17" x 3.25" Ťažký Odpor

4.Farba:Zelená,Ružová,Fialová

Package Vrátane:

1*Odolnosť Kapely

O nás

Naša spoločnosť je profesionálna cezhraničná e-commerce spoločnosti s profesionálnym personálom, profesionálne produkty a značky.

Hlavne musíme robiť produkt veľkoobchod a maloobchod.

doprava

Keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy .Ak chcete loď cez Express ,prosím venujte pre extra expedičný poplatok.Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle ste platba je dokončený.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Nebudeme vrátenie poštovného pre odmietol zásielky.

Vrátenie peňazí

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime, ak sa vrátite položky do 20 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak,je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Štítky: krúžok jogy, pilates polkruh, textílie panda, hip tréner, koliesko jogy, pilates kolo, mat jogy, hip ťah, korzet pre šport, telocvičňa žralok.

Súvisiace produkty: