Úvodná stránka > Latex Odolnosť Kapely, Crossfit Tréning Tela, Cvičenie Jogy Rúry Ťahať Lano Hrudníka Expander Pilates Fitness s Bag

Latex Odolnosť Kapely, Crossfit Tréning Tela, Cvičenie Jogy Rúry Ťahať Lano Hrudníka Expander Pilates Fitness s Bag

€7.80

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Oddelenie Meno: Unisex
  • Funkcia: Telo
  • Aplikácia: Pedál Exerciser
  • Číslo Modelu: thtdrhdf

Som skúsený predávajúci a bude vám prinášajú najviac podrobné a presné služby.

Sľubujem: kvalita všetkých výrobkov je neporušená; logistiky rýchlosť všetky výrobky je tak rýchlo, ako to bude možné; po-predaj všetky produkty sú ideálne.

Vlastnosti Produktu: *1.Skvelé pre home-založené silový tréning. *2.Je vyrobený z prvotriednej kvality emulzie a nebude viac-úsek na rozdiel od lacnejším. *3.Umožňuje tón a tvarovať každú svalovú skupinu. *4.Nebude sa rana a twinge vašej hrudi, vlasy, ako sa to môže niekedy stať s kovovými pružinami. *5.Emulzia pásma sú ľahko pridané alebo odstránené prichytením na alebo štekať mimo akcie. *6.Dlhodobé používanie môže skrášliť krivky ľudského tela, posilnenie svalov linky, najmä hornej končatiny, svaly. *7.To má tiež silné fitness účinok. *8.Nielen, že môžete tenké stehná, pás, posilňovať bicepsy, ale aj liečbu bolesti svalov. *9.Táto spôsobilosť sa kapela môže zlepšiť funkciu iných častí tela a odstránenie prebytočného tuku vrstvu tak, že vaše číslo bude stať viac fit.

Poznámka:

1.Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť.

2.Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.

Platby:

-Akceptujeme nasledujúce spôsoby platby:Kreditnú Kartu, VISA, Banky do Banky, bankovým prevodom, Western Union a tak ďalej.

-Všetky platby uskutočnené na www.c-partner.sk sú spracované Alipay.

Štítky: crossfit lano rýchlosť, švihadlo ocele, comba crossfit, švihadlo šport, lana preskočte, švihadlo, crossfit švihadlo, rýchlo lano, crossfit lano, vysoká rýchlosť švihadlo.

Súvisiace produkty: