Úvodná stránka > YT HOBBY Walther P99 Reálnom Kožené TABÚĽ Kovový Klip v dekolte Vykonávať Ručné Pištole Gun Puzdro Puzdro

YT HOBBY Walther P99 Reálnom Kožené TABÚĽ Kovový Klip v dekolte Vykonávať Ručné Pištole Gun Puzdro Puzdro

€20.69

  • Názov Značky: YT Hobby
  • Materiál: Cowhide

YT HOBBY Reálnom Kožené TABÚĽ Kovový Klip v dekolte Vykonávať Ručné Pištole Gun Puzdro Puzdro

★ YT HOBBY ROZDIEL; YT Hobby Pištole a Revolvery sú navrhnuté pre optimálny výkon, maximálny komfort a bezpečnosť. Je to pohodlné, odolné, ľahké a bezpečné kožené puzdro, ktoré môžete nosiť celý deň. Je vyrobená zo 100% hovädzie kože s semiš-linajkované interiér koža, vystužené a krásne šitie v každej fáze opatrne.

★ SUPER KVALITA A RUČNE; je vyrobená pomocou našich kvalifikovaných remeselníkov pomocou úplné zrna prvej triedy kvality rastlinné kože, ktorá je najviac vhodný pre pištole a revolvery. Minimálne kožený materiál, hrúbka 3mm.

★ MAXIMÁLNEJ KOMPATIBILITE; ponúkame vám nezvyčajný puzdro na zbraň, závesu určený pre vašu zbraň, kompatibilné a chrániť vaše zbraň.

★ BEZPEČNOSŤ A OCHRANU; ručne tvarované vonkajšie poskytuje vynikajúcu uchovávania, maximálnu spoľahlivosť a dlhú životnosť. Chceme, aby váš závesu byť rovnako cenné ako zbraň. Nebudú riskovať svoju zbraň s syntetické a plastové rukávy. Pocit pohodlia pleti s pištoľou. Bezpečné zbraň s YT Hobby.

★ FUNKCIE; Vhodné na prepravu TABÚĽ s kovovú sponu. Má open top designu pre rýchle čerpať. Ručne tvarovaná pre perfektné fit. Barel ústa otvoriť. Zahŕňa spúšť a hlavne úplne. Kovový klip úchyty na pásy, 1.8" (48 mm) široký.

Štítky: kovboj závesu hnedá, walther, gun puzdro sig sauer, recurva kože, Gun Puzdro, puzdro walther, guľomet zbraň real, puzdro, puzdro p99, pištole real.

Súvisiace produkty: