Úvodná stránka > Jednoduché Letné Rodič-dieťa Floppy Leto, Slnko, Pláž Slamený Klobúk Slamený Slnko Klobúk Veľké Okraj Pre Ženy Spp Dievčatá Slnko Klobúk

Jednoduché Letné Rodič-dieťa Floppy Leto, Slnko, Pláž Slamený Klobúk Slamený Slnko Klobúk Veľké Okraj Pre Ženy Spp Dievčatá Slnko Klobúk

€8.67

  • Pohlavie: MUŽI
  • Materiál: Bavlna
  • Funkcia: Nepremokavé
  • Vzor Typ: prekladané
  • Číslo Modelu: -

Odrážky:

1、Materiál:hlavná časť pláže hat je vyrobená z papiera, slamy a má šetrné k životnému prostrediu predstava. Drží svoj tvar bez toho, aby pevná.Ľahký a priedušný .

2、Ľahko sa prenáša:ženy pláži slamený klobúk funkcie roll-up funkcia; neuveriteľne pohodlné, ako to je, skladacie pre jednoduché uskladnenie alebo pre prijatie na cestách cestách.

3、Veľkosť: Jedna veľkosť fit 56-58 cm/22-22.8 palcový. Slnko klobúk pre ženy má nastaviteľné potu-absorpčné vnútorné kapela na vnútri, ktoré môžete použiť, aby slnko klobúk prísnejšie okolo vašej hlavy.

4、Vynikajúce UPF 50+ UV Ochrany proti Slnku:dĺžka okraj je 3.9 palcov môže vaša tvár vyzerať viac vynikajúca. Je to dosť tieni UV žiareniu efektívne. Ideálny pre pláži dovolenku, letné jazdy, rybolov,turistiku a všetky outdoorové aktivity.

5、Balenie : musíme znovu použité ležal balenie nahradiť zložené balík na zaistenie slamené klobúky, nie sú neodstrániteľné vrásky.

Funkcie:

1. 100% Vysoko Kvalitných Prírodných Papier, Slama Tkané.

2. Dĺžka okraj je 3.9 palcov môže vaša tvár vyzerať viac vynikajúca. Je to dosť tieni UV žiareniu efektívne. Ideálny pre pláži dovolenku, letné jazdy, rybolov,turistiku a všetky outdoorové aktivity. Prosím, Nie práčke alebo Štetcom Umývanie.

3. Jedna Veľkosť vyhovuje najviac - Jedna veľkosť fit 56-58 cm/22"-22.8". Slnko klobúk pre ženy má nastaviteľné potu-absorpčné vnútorné kapela na vnútri, ktoré môžete použiť, aby slnko klobúk prísnejšie okolo vašej hlavy , hodí najviac dámy hlavy.

4. Skladacia a Crushable - Vysoko kvalitné materiály a spracovanie, krásne a krásne floppy okraj môžu byť nosené sklopiť nahor alebo nadol v rôznych roztomilý štýly, zatiaľ čo stále udržuje svoj tvar,aj to môže byť ľahko prepravuje vo vašej kabelke alebo pláž tote, Zbaliteľná a Super pohodlné na prepravu a Absolútne ušetriť veľa priestoru.

5.Máme znovu použité ležal balenie nahradiť zložené balík na zaistenie slamené klobúky, nie sú neodstrániteľné vrásky.

Zoznam:

1* pláž ochranu pred slnkom slamený klobúk

Štítky: spp slamy, pláž hat dieťa, jednoduché letné rodič dieťaťa pláž hat, tagy floppy, deti klobúk slnko, sega cd, dievča klobúk slamený, dlho floppy, flash floppy, rodič dieťaťa pláž hat.

Súvisiace produkty: