Úvodná stránka > Dofaso Dlhé dĺžky dvojité kohútikov wall mount Bibcock práčka mop kohútik G1/2 " outdoorové wc Mop bazén kohútiky

Dofaso Dlhé dĺžky dvojité kohútikov wall mount Bibcock práčka mop kohútik G1/2 " outdoorové wc Mop bazén kohútiky

€4.83

  • Typ Inštalácie: Paluba Namontované
  • Štýl: Jeden Držiteľ Jednootvorová
  • Číslo Modelu: 1047
  • Názov Značky: Dofaso
  • Rukoväť Materiál: OCELE
  • Použitie pre: Práčka Mop Klepnite
  • Materiál Telesa: nerezová
  • Použitie: Práčka
  • Ventil Materiál Jadra: Mosadz

Dofaso Dlhé dĺžky dvojité kohútikov wall mount Bibcock práčka mop kohútik G1/2 " outdoorové wc Mop bazén kohútiky

Toto je náš obchod domovskú stránku: chceme ukázať viac.

​ ​

domovská stránka: Viac sprchovacím kútom typ ukázať

Doprava Politiky : 1. Zvyčajne zásielky môžu byť usporiadané do 5 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka môže byť dodávaný ak je platba prijatá pred 17:00 každý deň. 2. Zvyčajne sme loď Čína Príspevok, Fedex ,DHL,EMS alebo niektoré priame linky pre niektoré krajiny. Zvyčajne dodacia lehota je 7-60 pracovných dní. 3. Máme loď podľa adresy na www.c-partner.sk.Takže prosím, uistite sa, že vaša adresa na www.c-partner.sk je správny. 4. Mail tranzitný čas je najlepšie odhadnúť, ale nie sú zaručené. Ako tranzitný čas sa mení. 5. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie zásielky. 6. Doprava zadarmo na post pls skontrolujte podľa Prepravné náklady podrobnosti 7. Zasielame do celého sveta ,krajín, ktoré nie sú v našom zozname ,pls kontaktujte nás pre prepravné náklady na Vrátenie : 1. Vráti for exchange sú povolené, a musia sa začať kupujúcim v týchto lehotách: 2. Chybný/ Nesprávne Položky - v rámci záručnej doby. 3. Non-Chybný Tovar (10% doplnenie stavov poplatok bude účtovaný poplatok) - do 14 dní od doručenia. 4. Ak by ste chceli na vrátenie výrobku(ov) za opravu / výmenu / vrátenie peňazí, prosím, láskavo kontaktujte náš služby zákazníkom 5. Záručná doba: Štandardné 2-ročná záruka (od dátumu expedície) pre všetkých výrobkov, pokiaľ nie sú špecifikované v konkrétnej položky stránky. 6. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie poštovného za žiadnych okolností.

Štítky: kohútik v kuchyni, batérie, 3m stenu mop organizátor, antique brass bibcock, dvojité batérie, kohútik vonkajšie, ťuknite na položku uzamknutie, retro práčka batérie, bristan na stenu kohútiky, dvakrát ťuknite vody.

Súvisiace produkty: