Úvodná stránka > Magnetické Levitující Aromaterapia Osviežovač Použitie V Domácnosti, Obývacej Izbe, V Kancelárii Plávajúce 360 Stupňov Otočené Darček

Magnetické Levitující Aromaterapia Osviežovač Použitie V Domácnosti, Obývacej Izbe, V Kancelárii Plávajúce 360 Stupňov Otočené Darček

€56.60

  • Materiál: Živica
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Plávajúce: vo vzduchu
  • Rotácie: 360 stupňov
  • Štýl: Moderné
  • Tému: Krajina
  • Názov Značky: JEDEN EKONOMIKA

Popis produktu: OEM ČÍSLO: M005B-25-2

Levitovať a Plávajúce Aromaterapia alebo Osviežovač ,možnosť Rotácie Nech vzduchu viac Mäsa.Neuvádzajte aromaterapia kvapaliny. Pretože mnoho vyjadruje nie je možné odoslať. Svetlo: Sedem Zmena farby LED svetlá v Priehľadná fľaša Produkt Základná veľkosť:173(D)*35(H)mm Levitated Fľaša veľkosť: 60(D)*70(H)mm Hmotnosť odolnosť: 200 g Levitácia rozdiely:13-20 mm AC Adaptér: DC Výstup 12 V, 1000mA elektrickej zástrčky: 3C CE, UL BS (Klienti vybrať ) Výrobky mať patenty , je spoľahlivé a kvalitné , pracovať viac stabilné Vedieť, čo to je, vedia lepšie ako pracovať a zarábať!

Platby:

Akceptujeme alipay,T/T a PayPal, Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. Medzinárodné Kupujúcich-Prosím Poznámka:Importdutiesm dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu .Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. B:Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou. C:Prosím, kontaktujte nás, ak máte problém s platením.

Záruka:

Jeden rok záruka na všetky výrobky, všetky jednotky, ktoré dokazuje, chybné počas záručná doba platnosti bude opravený bez poplatku pre diely alebo vymeniť. Koncový užívateľ je zodpovedný za všetky prepravné poplatky .Záruka sa nevzťahuje na akékoľvek náhodné, náhodné alebo následné škody vyplývajúce z používania.

Doprava:

Všetky položky bude odoslaný do 5 pracovných dní po úhrade sa vymaže.Medzinárodná doprava vyžaduje zložitejšie prepravné postupy (napríklad oboch krajín, zvykov, tranzitné stanice atď.),tiež bude mať vplyv mnoho faktorov, ako sú sviatky, počasie, atď,Tak to bude pravdepodobne trvať dlhší čas na vaše položky, aby sa dostali na konečné miesto určenia.Ďakujeme za pochopenie o tejto záležitosti. O Veľkoobchodná cena: Prijať len ten, doručovaciu adresu na objednávku. O Balenie testovali Sme veľa času , Teraz sme sa rozhodli všetky výrobky budú mať Silné balenie, na 99,99% pravdepodobnosť produkty príchod v dobrom stave. Kontrola pred expressman je tiež navrhol. Venujte, prosím, fotografie a videá, a zašle predávajúcemu do 7 pracovných dní na riešenie daného problému.

Spätná väzba:

Spätná väzba od zákazníkov je pre nás veľmi dôležité a našom obchode. Prosím, kontaktujte nás okamžite, SKÔR než dáte spätnú väzbu, ak nie je žiadny problém s nákupom. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!

Štítky: kovové svete levitácia, veľká magnetická levitácia, svete zlatých levitácia, black svete levitácia, displej platforma, levit, Magnetická levitácia, magnetická levitácia črepníkové, magnetická levitácia globálne, wirlesd magnetická levitácia.

Súvisiace produkty: