Úvodná stránka > 5 ks/10 ml veľa TP-2500 UV lepidlo tekuté optické jasné, lepidlo tp 2500 uv lepidlo tp2500 pre dotykový displej pre samsung galaxy iPhone

5 ks/10 ml veľa TP-2500 UV lepidlo tekuté optické jasné, lepidlo tp 2500 uv lepidlo tp2500 pre dotykový displej pre samsung galaxy iPhone

€6.56

  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Číslo Modelu: tp2500
  • Názov Značky: DUV
  • Druh: Silikónový Tmel

Popis:

Tento produkt je špeciálne použitá pre mobilný telefón, tablet dotykový displej laminovanie vysokou priepustnosťou svetla UV lepidlom. Napríklad, sklenený kryt na mobilný telefón je prasknutá, ale dotykový panel je stále dobrá s LCD. To len potrebuje sklenený kryt, a používa lepidlo na pokrytie sklenený kryt, dotykový panel LCD.

Funkcie:

Je bezfarebný a transparentné, priepustnosť je viac ako 98%, a lepenie sila je dobrá. Aplikácie: mobilný telefón, digitálna elektronika.

Špecifikácie:

Kapacita: 10 ml Lepidla typ: sklo Viskozita: 2500 (Pa.s) Funkcia: priľnavosť

Teplé Tipy:

1. Toto lepidlo musí byť liečená ultrafialové svetlo alebo UV lampa z 365NM nad 12W. 2. Toto lepidlo nie je možné používať pre mobilný telefón, tablet obrazovke krakovania opravy.

Poznámka:

Vzhľadom k rôznym displej a inom svetle, obrázok sa nemusí zobraziť v skutočnej farby položky. Vďaka za vaše porozumenie.

Package:

5 x DUV 10 ML UV Lepidlo

Štítky: lepidlo sa nac uv, lepidlo uv, čierna uv lepidlo, umiestnenie, lepidlo sa nac, super uv lepidlo, umiestnenie uv, maca uv lepidlo, pelicula uv lepidlo, blázon lepidlo.

Súvisiace produkty: